Јавни час

ЈАВНИ ЧАС ГРАЂАНСКОГ ВАСПИТАЊА

У среду, 23.03.2016. године, одржан је јавни час грађанског васпитања, коме су присуствовали директор школе, Драгана Дачић, наставници и ученици школе, помоћно особље, као и представник савета родитеља, Снежана Николић.

Ученици петог разреда представили су акциони план за 2015/2016. годину, под називом „Чисте и уредне учионице“. Њихова мисија су чисте и уредне учионице, окречени зидови, чисте клупе, поправљени чивилуци, уграђене климе и постављене завесе у свим учионицама... Са тим циљем пред собом, ученици сваког месеца спроводе акцију рибања клупа, а овом јавном презентацијом упознали су и остале чланове своје мале заједнице са својим идејама, како би их подржали и помогли им у остварењу истих.

Координатор акције је наставник грађанског васпитања, Ивана Јанковић.

Poslednje ažurirano subota, 09 april 2016 15:30